مشخصات ویدئو کنفرانس یالینک VC800

ویدئو کنفرانسیالینکVC800 نسل دوم ویدئو کنفرانس های Full-HD شرکت یالینک بوده که از قویترین MCU ادغام شده شرکت yealink بهره میبرد که توانایی ارتباط همزمان 24 سایت را به علاوه دو اتاق مجازی را داراست. این ویدئو کنفرانس دارای طراحی همه جانبه و تکنولوژی ویدئویی و صوتی تراز اول میباشد که یک تجربه همکاری ساده و موثرتر را ایجاد می کند.

به عنوان جدیدترین نسل از سیستم های ویدئو کنفرانس Yealink سری VC ، VC800 یک رابط کاربری بصری را فراهم می کند که کنترل جلسه را ساده تر نموده و همچنین شامل صدای H.265 / HEVC، Opus و HD با پشتیبانی از هارمن کارون، Yealink VC800 را قادر می سازد تمام سیگنال های صوتی و تصویری را یکجا برای کاربران فراهم سازد.

ویدئو کنفرانستلفن ویپیالینک VC800 تنها دستگاه ویدئو کنفرانسی است که امکان اتصال 9 دوربین به صورت همزمان را امکان پذیر می کند و همچنین اپراتور سالن قادر است هر دوربین را به صورت جداگانه کنترل کرده و همه تصاویر دوربین را در یک تصویر بدون نیاز به پردازشگر تصویر، چیدمان کرده و نمایش دهد. پیاده سازی و راه اندازی راحت از طریق اتصال یک کابل شبکه به واسطه یک سوئیچ POE از دوربین VCC22 به VC800 کلیه دوربین ها را متصل می کند. برای اتصال دوربین ها به هیچ منبع تغذیه دیگری نیاز نمی باشد.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویویدئو کنفرانس یالینک VC800کلیک نمایید.

ویدئو کنفرانس یالینک VC800

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VDK-800-VCM-CTP-WF

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC880-BASIC

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC880

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC500

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC200

ویدئو کنفرانس یالینک مدل M600-0052

ویدئو ,vc800 ,دوربین ,کنفرانس ,یک ,یالینک ,ویدئو کنفرانس ,می کند ,کنفرانس یالینک ,دوربین ها ,و همچنین ,کنفرانس یالینک vc800 ,ویدئو کنفرانس یالینک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
لرستان گردی خرید طرح لایه باز انشا های آماده ART7-مرجع هنر general-infob از رییس جمهور پاداش نگیرید pikasogrphic سنترال فایل مطالب اینترنتی قیمت کولر اجنرال در بانه