مشخصات ویدئو کنفرانس یالینک مدل VDK-800-VCM-CTP-WF

ویدئو کنفرانسیالینکمدل VDK-800-VCM-CTP-WF ساخت کمپانی یالینک، راه حلی مناسب برای شرکت های کوچک تا متوسط، ادارات، سالن های همایش، کنفرانس و سمینار با کاربرد برقراری تماس تصویری جهت ایجاد سمینار یا کنفرانس و یا ارتباط میان دو اتاق کنفرانس می باشد. این دستگاه مجهز به داخلی MCU، کیفیت HD، و همچنین ظرفیت 24 سایته میباشد.

ویدئو کنفرانستلفن تحت شبکهیالینک مدل VDK-800-VCM-CTP-WF، حداکثر 9 دوربین را پشتیبانی نموده و این بدین منظور است که در 9 مکان مختلف قابلیت برگزاری جلسات آنلاین به صورت همزمان را داراست.

هنگام کنفرانس ویدئویی هر دوربین در رایانه و پنل یک تصویر ایجاد می کند، که می توان تصویر فرد سخنران را بزرگ نمود یا تمام صفحه کرد. بهتر است بدانید، برای انجام این کار، دوربین های VC800 و VCC22 به سویچ POE بایستی متصل شود و همچنین لازم به ذکر است برای انجام این امر نیاز به رابطی به نام کابل اترنت است. لازم به ذکر است، بدون منبع تغذیه یا ماتریس اضافی، اتصال دوربین ممکن است.

این ویدئو کنفرانس یالینک دارای دو میکرفون با کیفیت بالا میباشد که در محیط به صورت 360 درجه فعال و قابلیت دریافت صدا تا حداکثر 6 متر را دارد. لازم به ذکر است، برای پوشش دهی بهتر سالن های بزرگ، تا 4 میکروفون را می توان به دستگاه متصل کرد و همچنین این دستگاه از فناوری حذف نویز قدرتمند برخودار بوده که صدای های صفحه کلید، موس و سایر صدا های مزاحم به راحتی حذف میکند که موجب تمرکز بهتری در جلسات میگردد.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویویدئو کنفرانس یالینک مدل VDK-800-VCM-CTP-WFکلیک نمایید.

ویدئو کنفرانس یالینک VC800

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VDK-800-VCM-CTP-WF

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC880-BASIC

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC880

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC500

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC200

ویدئو کنفرانس یالینک مدل M600-0052

کنفرانس ,های ,vdk ,ctp ,vcm ,ویدئو ,vcm ctp ,vdk 800 ,800 vcm ,مدل vdk ,کنفرانس یالینک ,ویدئو کنفرانس یالینک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
افکار پشت چراغ قرمز قالب های فارسی وردپرس 1 fahimeharati اتفاق سفر خاک آرامش baraneshghms بارونه آپدیت نود 32|یوزر نیم و پسورد نود 32| ورژن 9 |اسمارت سکوریتی