مشخصات ویدئو کنفرانس یالینک مدل M600-0052

ویدئو کنفرانسیالینکمدل M600-0052 دارای طراحی بینظیر و قابلیت های فوق العاده و4K هوشمند مناسب برای اتاق های کنفرانس کاربران میباشد. و این قابلیت را به کاربران میبخشد در هر لحظه کنفرانس در تمام نقاط جهان برقرار نموده و از کیفیت صدا و تصویر بینظیر این سیستم بهره ببرند. این سیسم کنفرانس با قابلیت به اشتراک گذاری چند صفحه ای محتوا از فرستنده به چندین صفحه بی سیم WPP20 ، AirPlay ، Miracast و سایر نمایشگر های بی سیم پشتیبانی میکند که در طبقه ویدئو کنفرانس های موجود، قابلیت بسیار خاص و کارآمدی میباشد.

ویدئو کنفرانستلفن تحت شبکهیالینک مدل M600-0052 با ترکیبی از دوربین دوگانه لنزهایی با زاویه دید عریض 20 مگاپیکسلی و لنز بزرگنمایی 10 برابر، نوید یک عملکرد عالی را در جزئیات و پانوراما می دهد.دوربین UHD 4K ، چندین فناوری AI (تشخیص چهره، مکان منبع صدا، ردیابی صدا و غیره) و درپوش لنز اتوماتیک داخلی، روان و با کیفیت بودن و امنیت کنفرانس های روزانه شما عزیزان را تضمین می کند. طراحی تمام این قابلیت ها در کنار هم، امکان استقرار بی سیم و اشتراک سریع را فراهم مینماید که تمام جلسات شما را به روشی هوشمندانه اما آسان پیش میبرد.

دوربین ویدئو کنفرانس یالینک مدل M600-0052 با داشتن فناوری های پیشرفته هوش مصنوعی وسیستم دوگانه دوربین 133 درجه FoV e-PTZ و دوربین PTZ نوری 4K 3.5X به یک دوربین کنفرانسی با کیفیت تبدیل شده که با وجود درپوش برقی لنز دوربین،درب ویدئو کنفرانس بصورت خودکار باز می شود و در غیر اینصورت بسته می شودو هنگام عدم استفاده از دوربین، لنز را به خوبی پوشانده و از آن محافظت مینماید.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویویدئو کنفرانس یالینک مدل M600-0052کلیک نمایید.

ویدئو کنفرانس یالینک VC800

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VDK-800-VCM-CTP-WF

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC880-BASIC

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC880

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC500

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC200

ویدئو کنفرانس یالینک مدل M600-0052

کنفرانس ,ویدئو ,های ,m600 ,دوربین ,قابلیت ,m600 0052 ,مدل m600 ,ویدئو کنفرانس ,یالینک مدل ,کنفرانس یالینک ,ویدئو کنفرانس یالینک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
بررسی سریال های پخش شده در شبکه نمایش خانگی سجاد سلیمان نژاد حیدرامیرپور-هنر - زندگی daryagrafiek دانلود رایگان store-shop برای تو عکس های بازیگران دانلود فیلم‌ و ‌سریال هندی بامداد کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.