مشخصات ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC800-VCM-CTP-VCH

ویدئو کنفرانسیالینکمدل VC800-VCM-CTP-VCH ساخت کمپانی یالینک، راه حلی مناسب در رده انواع گوشی کنفراس یالینک برای شرکت های کوچک تا متوسط، ادارات، سالن های همایش، کنفرانس و سمینار با کاربرد برقراری تماس تصویری جهت ایجاد سمینار یا کنفرانس و یا ارتباط میان دو اتاق کنفرانس می باشد. این دستگاه مجهز به داخلی MCU، کیفیت HD، و همچنین ظرفیت 24 سایته میباشد.

ویدئو کنفرانستلفن ویپیالینک مدل VC800-VCM-CTP-VCH دارای دوربین نوری 1080P / 60FPS و 12X و کدک ویدئویی H.265 / HEVC ، 1080p30fps از 512 کیلوبیت بر ثانیه میباشد که دوربین بسیار پرقدرت و با کیفیتی را به کاربران میبخشدو همچنین از دیگر قابلیت های خاص و منحصر به فرد ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC800-VCM-CTP-VCH میتوان به پشتیبانی از فناوری بازیابی از دست رفتن بسته فیلم فوق العاده اشاره نمود که تا 30٪ مقاومت در برابر از دست رفتن بسته را بیشتر مینماید که این امر موجب پرطرفدارشدن این ویدئو کنفرانس در رده ویدئو کنفرانس ها در میان کاربران شده.

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC800-VCM-CTP-VCH علاوه بر کیفیت بالای ویدئویی که به کاربران خود میبخشد، کیفیت صوتی بسیار پر قدرتی نیز ارائه میدهد. کیفیت Full hd و شفافیت صدای این وب کم به دلیل استفاده از تکنولوژی جدید Yealink Shield قادر است تا صدا های مزاحم پس زمینه را از صدایی که دستگاه دریافت می کند تفکیک کرده و آن ها را حذف کند. این دستگاه به طور دائم نویز های اضافه را از فایل های دریافتی حذف کرده و صدای بسیار شفاف و واضحی را ارائه میدهد. در کل میتوان گفت صداهایی که میکروفون این ویدئو کنفرانس پخش مینماید بسیار با کیفیت تر از نمونه های مشابه میباشد.

جهت خرید محصول و مشاهده ی ادامه ی توضیحات رویویدئو کنفرانس یالینک مدل VC800-VCM-CTP-VCHکلیک نمایید.

ویدئو کنفرانس یالینک VC800

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VDK-800-VCM-CTP-WF

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC880-BASIC

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC880

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC500

ویدئو کنفرانس یالینک مدل VC200

ویدئو کنفرانس یالینک مدل M600-0052

کنفرانس ,ویدئو ,vc800 ,ctp ,های ,vcm ,vcm ctp ,vc800 vcm ,ویدئو کنفرانس ,مدل vc800 ,ctp vch ,ویدئو کنفرانس یالینک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
اخبار داغ ایران ندای هفتم aahng جامع ترین وبلاگ سئو آموزش دوره های عمومی و تخصصی صنعت سیمان غصه نخور sarzaminelaleha50 طبیعت هر چی بخوای هس rangintoranj